Ammattiosaston yhteystiedot

                   Koillis-Hämeen kunta-alan ammattiosasto tehy 514 ry

HALLITUS  2017

Puheenjohtaja; Tarja Nevalainen Lastenhoitaja/Jämsän kaupungin Tehyn Plm                                                  tarja.nevalainen@jamsa.fi           puh.0408454250

 

Varapuheenjohtaja, tiedottaja : Tuuli Lahtinen sairaanhoitaja  

Kuhmoinen kotihoito tuuli.lahtinen@jamsa.fi

 

Taloudenhoitaja  Susanna Manninen  Sairaanhoitaja

Kuhmoinen vuodeosasto 10    susanna.manninen@jamsa.fi

 

 Sirpa Mäntykoski  lastenhoitaja

Varhaiskasvatus Jämsänkoski  sirpa.mantykoski@jamsa.fi

 

 Jäsensihteeri:Arja.Kontiokorpi lastenhoitaja  

Varhaiskasvatus Jämsä arja.kontiokorpi@jamsa.fi

 

Varajäsenet:

Sihteeri: Heidi Lindberg sairaanhoitaja

Kuhmoinen vuodeosasto 10 heidi.lindberg@jamsa.fi

 

Marjatta Väisänen lastenhoitaja

Varhasikasvatus Jämsä marjatta.vaisanen@jamsa.fi

 

Kirsi Kiikka lastenhoitaja

Varhasikasvatus Jämsänkoski kirsi.kiikka@jamsa.fi

 

Anu Heinonen lähihoitaja

Kuhmoinen vuodeosasto 10 anu.heinonen@jamsa.fi